מפיצים את אור התורה הקדושה

מאת רוני פיזנטי | ד׳ בטבת ה׳תשע״ז | כללי

בשנים האחרונות השתדלנו במסירות נפש לכתוב תכנים מחזקים, העצמת הנפש, דברי מוסר, הלכות ועוד. וכבר כתבנו לא מזמן שברוך השם זכינו להכניס את התכנים לספר עב כרס שמסודר לפי פרשיות השבוע ונקרא ״מהפרשה לחיינו״. כעת השלב הבא מגיע, ואנו רוצים להדפיס את הספר ולהפיץ אותו, ולשם כך אנו זקוקים לעזרתכם.

רבים פנו אלינו בבקשה לרכוש את הספר המודפס, גם בקשר לספר הנוכחי ״מהפרשה לחיינו״ וגם בקשר לספר הקודם ״מחפשים את האמת״. הרי מובן שקשה יותר לקרוא דרך ספר דיגיטלי, ובמיוחד אם רוצים לקרוא דברי תורה בשולחן השבת, שאז מוכרחים ספר מודפס.

ובאמת השתדלנו עם הספר ״מחפשים את האמת״ לשלוח אותו בחינם לזיכוי הרבים לכל מי שביקש מאיתנו. אלא שהתקציב מוגבל ואנו זקוקים לתמיכת הציבור כדי להוציא את פרוייקט ההדפסה וההפצה לפועל. וכאן ההזדמנות שלכם לעזור ולקבל את הספרים המודפסים אליכם הביתה.

אז החלטנו לפתוח פרוייקט באתר ״הדסטארט״ לגיוס כספים. שם כל מי שרוצה יוכל לתמוך בזה ולקבל את הספרים (לאחר שיודפסו בע״ה). כל הכסף שאנו מקבלים מיועד נטו לזיכוי הרבים והפצה ואנו לא לוקחים לעצמנו אפילו שקל. ואדרבא, הסכום שאנו אוספים הוא מזערי יחסית ואנו מוסיפים סכומים משלנו כדי להוציא את ההדפסה לפועל.

לחצו כאן להיכנס לפרוייקט שלנו באתר ״הדסטארט״ ולבחור את הסכום שאתם רוצים לתת, ובהתאם לאותו סכום הוא תקבלו ספרים או דיסקים שתוכלו לקחת לעצמכם, לתת מתנה לחברים או להפיץ לכל דורש. כך כל אחד יכול להיות שותף לזיכוי הרבים, וגם לקבל את הספרים שלנו בתמורה.

לצורך דוגמה, בסכום מזערי של עשרים שקלים למשל אפשר לקבל בדואר את הספר ״מחפשים את האמת״ + דיסק, ובסכום של חמישים שקלים אפשר לקבל את הספר ״מהפרשה לחיינו״ בשני כרכים עם כריכה קשה. מתנה נפלאה לחברים ובני משפחה. הכל במחירי עלות כדי להגדיל תורה ולהאדירה.

חשוב לציין שכל זה יקרה בעזרת השם יתברך רק אם יהיו מספיק תומכים ונצליח לגייס את כל הסכום. אם הסכום לא יגויס במלואו, אז לצערנו כל הפרוייקט לא יוכל לצאת לפועל והכסף יוחזר לתומכים (לא יחייבו את מי שתמך בזה). אז כל מי שהפרוייקט חשוב לו, שנהנה לקרוא את המאמרים שלנו ורוצה לקבל ספר מודפס כדי לקרוא בו, שרוצה להיות שותף לזיכוי הרבים עצום, יסייע לפרוייקט ולהפצת אור התורה הקדושה. השם יתברך יצליח דרכנו ויסייע בעדנו, וישלח לכל ישראל שפע וברכה מהשמיים.

Print Friendly, PDF & Email

הצטרפו לקבלת דברי תורה מחזקים מהאתר (מעל 1,200 מנויים):

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *