ספרים מלאים להורדה חינם – יהדות וחיזוק האמונה

כאן תוכלו להוריד ספרים מלאים לחיזוק האמונה בחינם. לגלות את עומק האמונה היהודית ותכלית החיים בצורה ברורה ובשפה פשוטה, תוך מסע אל פנימיות הנפש ומתוך התבוננות מעמיקה על החיים.

 

 

 

מחפשים את האמת

הספר מחפשים את האמת נכתב על מנת לנסות להגיע להכרה, להבנה ולאמת בקשר לקיום שלנו. הכל נכתב ברוח התורה והיהדות, תוך התבוננות עמוקה על החיים עם ביקורת שוטפת כך שהסטייה מהאמת המוחלטת תהיה קטנה ככל האפשר. הספר כתוב בשפה פשוטה וברורה בגובה העיניים, ונעזר בדוגמאות רבות פשוטות להבנה, כך שכל אדם יוכל להבין את עומק הדברים ולהתבונן במבט אובייקטיבי על חייו שלו.

להורדת הספר מחפשים את האמת לחצו כאן.

 

מהפרשה לחיינו

הספר מהפרשה לחיינו מחולק לפרשיות השבוע ובכל פרשה ישנם מאמרים מרתקים שלוקחים את הנקודות הקטנות של הפרשה ומכניסים אותן אל תוך החיים שלנו. פרשת השבוע זה לא סתם סיפורי היסטוריה, אלא דרך לחיות את החיים. דרך הפרטים הקטנים בפרשה, אפשר ללמוד כיצד לחיות את החיים בצורה טובה יותר.

להורדת הספר מהפרשה לחיינו לחצו כאן

זכו גם את חבריכם!

אנא מכם, עזרו לנו להפיץ את הספרים ולזכות יהודים נוספים בקריאתם. הספרים נועדו לזיכוי הרבים ואפשר להפיץ אותם באופן חופשי. העתיקו, הדפיסו, צלמו, שלחו אותם לחברים וספרו לכל מי שאפשר כך שזכות הרבים תעמוד לכם. הקדוש ברוך הוא יברך כל אחד ואחת מכם בשפע רוחני וגשמי.

הזמנת הספרים

אפשר להזמין אליכם הביתה משלוח של הספרים יחד עם דיסקים לחלוקה. אין חובת תשלום ואין מחיר מסוים, כיוון שהכל נעשה לצורך זיכוי הרבים וממומן מכספי התרומות שלכם. מכל מקום, כדי שנוכל להמשיך את הפעילות המבורכת, נשמח אם תוכלו לתרום לנו (כל אחד לפי יכולתו יבחר סכום שהוא מעוניין לתרום) וכך תהיו גם אתם שותפים במעלה העצומה של זיכוי הרבים.

כל מי שמעונין לקבל ספרים ודיסקים, יכול ליצור קשר עם הרב אלדד בטלפון: 052-7689487

כל המעונין לתרום כל סכום שהוא לעמותה שלנו לחיזוק הפעילות, אלו פרטי החשבון:

עמותת אור יוסף – חיים למשה
בנק פועלי אגודת ישראל (מס׳ בנק 52) סניף 173
מס׳ חשבון: 409-029785