בע"ה נעשה ונצליח. היום י״ג באדר א׳ ה׳תשע״ט

ספרים מלאים להורדה חינם – יהדות וחיזוק האמונה

כאן תוכלו להוריד ספרים מלאים לחיזוק האמונה בחינם. לגלות את עומק האמונה היהודית ותכלית החיים בצורה ברורה ובשפה פשוטה, תוך מסע אל פנימיות הנפש ומתוך התבוננות מעמיקה על החיים.

לצפייה בהסכמות לספרים לחצו כאן.

בנוסף ניתן גם להגיע אלינו ולקבל את הספרים מודפסים. פרטים למטה.

מחפשים את האמת

הספר מחפשים את האמת נכתב על מנת לנסות להגיע להכרה, להבנה ולאמת בקשר לקיום שלנו. הכל נכתב ברוח התורה והיהדות, תוך התבוננות עמוקה על החיים עם ביקורת שוטפת כך שהסטייה מהאמת המוחלטת תהיה קטנה ככל האפשר. הספר כתוב בשפה פשוטה וברורה בגובה העיניים, ונעזר בדוגמאות רבות פשוטות להבנה, כך שכל אדם יוכל להבין את עומק הדברים ולהתבונן במבט אובייקטיבי על חייו שלו.

להורדת הספר מחפשים את האמת לחצו כאן.

מהפרשה לחיינו

הספר מהפרשה לחיינו מחולק לפרשיות השבוע ובכל פרשה ישנם מאמרים מרתקים שלוקחים את הנקודות הקטנות של הפרשה ומכניסים אותן אל תוך החיים שלנו. פרשת השבוע זה לא סתם סיפורי היסטוריה, אלא דרך לחיות את החיים. דרך הפרטים הקטנים בפרשה, אפשר ללמוד כיצד לחיות את החיים בצורה טובה יותר.

להורדת הספר מהפרשה לחיינו לחצו כאן

איך לקבל עותק מודפס?

ניתן לקבל (בחינם) עותקים מודפסים של הספרים, וגם דיסקים לשמיעה.

איזור הדרום – נתיבות. ניתן ליצור קשר איתנו כאן כדי לתאם הגעה לקבלת הספרים.

איזור המרכז – תל אביב. אטליז אשכנזי בשוק התקווה (התקווה 50), טל׳ 050-4225572

רוצים להפיץ את הספרים והדיסקים גם באזור שלכם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

זכו גם את חבריכם!

אנא מכם, עזרו לנו להפיץ את הספרים ולזכות יהודים נוספים בקריאתם. הספרים נועדו לזיכוי הרבים ואפשר להפיץ אותם באופן חופשי. העתיקו, הדפיסו, צלמו, שלחו אותם לחברים וספרו לכל מי שאפשר כך שזכות הרבים תעמוד לכם. הקדוש ברוך הוא יברך כל אחד ואחת מכם בשפע רוחני וגשמי.

צור קשר | הלכות מתחלפות לבעלי אתרים | ספר חינם להורדה