בע"ה נעשה ונצליח. היום כ״א בניסן ה׳תשע״ט

מהפרשה לחיינו – ספר חדש להורדה בחינם

מאת רוני פיזנטי | י״ט בכסלו ה׳תשע״ז |

במשך שנות הפעילות האחרונות של האתר אמונה זכינו בסיעתא דשמייא למלא אותו בשלל תכנים לחיזוק האמונה הכוללים מאמרים לפרשיות השבוע, הלכות, מאמרים לחיזוק האמונה ועוד דברים רבים. כעת ריכזנו בשבילכם את כל המאמרים באתר בספר המחולק לפרשיות השבוע.

כל המאמרים עברו הגהות, תיקונים והוספות רבות. הושקעו בו עמל רב ומאמצים גדולים. אך למרות ההשקעה המרובה, הספר ניתן להורדה בחינם לכבוד השם יתברך. נשמח אם תעזרו לנו ותפיצו אותו בין המשפחה, החברים והמכרים, וכך נזכה שיותר ויותר יהודים יוכלו להיחשף לתכנים ולהתחזק באמונה.

קראנו לספר בשם ״מהפרשה לחיינו״ כיוון שזוהי בדיוק המהות של כל המאמרים המופיעים בו, לקחת נקודות קטנות בפרשת השבוע ולנסות להכניס אותן לתוך החיים שלנו. לחפש שאלות, דברים תמוהים, הלכות, מדרשים ושאר דברים שמהם אפשר ללמוד, ולבדוק כיצד הם מתאימים למקום שלנו כאן ועכשיו.

התורה היא בוודאי לא סתם ספר היסטוריה בלבד. התורה מכילה תכנים עמוקים ורבדים שנוגעים לכל אחד מאיתנו. היא ספר הדרכה לחיים נכונים, אמתיים, עמוקים וטובים. היא מלמדת אותנו כיצד לחיות ואיך להתייחס למצבים שונים בחיינו.

אם ננסה להתעמק ולראות את הדברים, נוכל לזכות לחיות את התורה בחיי היומיום שלנו. וזוהי בעצם המהות של היהדות, לקדש את החומר ולהכניס את התורה והרוחניות אל תוך חיי החומר וכך להפוך את כל הגשמיות שלנו לרוחניות.

להורדת הספר ״מהפרשה לחיינו״ לחצו כאן

השם יתברך יזכה אותנו להתעלות ולהתקדש מתוך התורה הקדושה, וכך נראה בגאולה השלמה ובבניין בית המקדש במהרה בימינו אמן.

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר | הלכות מתחלפות לבעלי אתרים | ספר חינם להורדה