בע"ה נעשה ונצליח. היום כ״א במרחשון ה׳תש״פ

עדכון חשוב – מעבר לאתר חדש

מאת רוני פיזנטי | ח׳ במרחשון ה׳תש״פ |

בעזרת השם יתברך, בקרוב האתר ״אמונה״ יעבור לביתו החדש בשינוי צורה, תחת השם ״אור נקי״.

זה לא סוד שהאתר בצורתו הנוכחית קצת הוזנח. תקופה ארוכה שלא עודכן, הן מבחינת התוכן והן מבחינת העיצוב וכו׳. קיבלנו המון פניות מגולשים, ולצערנו לא הספקנו לחזור לכולם מרוב העומס, ולפעמים נשארו פניות שצריכות טיפול המשך ועד עכשיו ממתינות.

ובאמת לא היה לנו כל כך זמן לעדכן, וגם נתקלנו בבעיות שונות פה ושם, שהיה צריך לחדש את האתר מהיסוד כדי להתגבר עליהן, וכן יש לנו אתרים נוספים שדרושים השקעה וכו׳. וכל זה מנע מאיתנו להשקיע כראוי.

לכן במשך התקופה האחרונה, עבדנו מאחורי הקלעים על אתר חדש בשם ״אור נקי״, שבעצם מאחד כמה אתרים יחד, וביניהם כמובן גם אמונה. כך הרווחנו שיהיה תוכן עשיר יותר, עיצוב עדכני ורספונסיבי, תאימות ועוד יתרונות רבים נוספים.

ולכן רצינו ליידע אתכם לפני פתיחת האתר החדש, ובעיקר חשוב לשים לב לכמה פרטים חשובים:

א. אם יש תכנים שחשובים לכם שברצונכם להוריד מהאתר הנוכחי ״אמונה״ או משהו שאתם צריכים לעשות באתר וכדומה, אז כדאי לעשות זאת בהקדם כיוון שבהמשך לא תהיה גישה לזה. אמנם באופן כללי התוכן עובר למקום חדש ורוב הדפים יישארו, אבל יחד עם זאת יתכנו תכנים מסוימים שיימחקו בתהליך.

ב. אם הינכם רשומים ברשימת התפוצה (אם למשל אתם מקבלים את הדף הזה במייל), אז חשוב לשים לב שבקרוב תועברו לרשימה של האתר החדש ״אור נקי״. לכן צריך לזכור את השם החדש כדי לא להיות מופתעים מהמיילים שתקבלו ולא לחשוב שזה ספאם. גם לבדוק בהמשך שאתם אכן מקבלים את המיילים וזה לא נכנס לתיקיית דואר זבל וכדומה.

אם אינכם מעוניינים להיות ברשימת התפוצה לקבל עדכונים שונים מהאתר, אתם יכולים פשוט ללחוץ על קישור ההסרה מרשימת התפוצה כעת.

ג. בעוד מספר ימים תוסר האפשרות להירשם לרשימת התפוצה הנוכחית באתר אמונה באופן זמני עד לפתיחת האתר החדש. זאת כדי לאפשר ארגון וניהול של הרשימות והעברתן למקומן החדש. לאחר פתיחת האתר החדש ״אור נקי״, שוב יהיה ניתן להירשם ישירות שם.

השם יתברך יצליח דרכנו ויזכנו להגדיל תורה ולהאדירה.

Print Friendly, PDF & Email

הצטרף לדיון

תגובה 1

  1. לא בבקשה אל תורידו את הסרטונים החמודים וכל התכנים פה תשאירו אותם באתר החדש לדעתי האתר הזה די נחמד

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר | הלכות מתחלפות לבעלי אתרים | ספר חינם להורדה