בע"ה נעשה ונצליח. היום י״ז בתשרי ה׳תש״פ

תפילת השל”ה

מאת רוני פיזנטי | כ״ט באייר ה׳תשע״ג |

השל”ה הקדוש חיבר תפילה מיוחדת להורים להתפלל על ילדיהם. טוב לומר את התפילה הזו בכל עת, אך ישנה סגולה מיוחדת לומר אותה בערב ראש חודש סיוון (היום).

כשזה נוגע לילדים שלנו, נהיה מוכנים לעשות הכל בשבילם. אנו כל כך רוצים שהחינוך יהיה טוב, שנצליח להחדיר בהם יראת שמיים ואמונה, שנזכה שילכו בדרכים טובות ויהיה לכם את כל צרכיהם. היינו מקריבים המון כדי שיהיה להם כל הטוב שבעולם, שפע רוחני וגשמי והצלחה בכל מעשיהם. לפעמים אנחנו כל כך מתאמצים לעשות את כל מה שבידינו לעשות ומשתדלים כמה שאפשר, אך הדברים לא תמיד הולכים כפי רצוננו. לעומת זאת ניתן לראות שיש אחרים שזורקים את ילדיהם לרחוב ובסופו של דבר הם יוצאים מוצלחים ומאירים את העולם. כל זה בגלל שאנו שוכחים שיש מי שמסובב את העולם והוא זה שקובע מה יקרה בגורלו של כל אחד ואחת. לכן, חשוב מאוד לא להשאיר את הכל בידי ההשתדלות, אלא להתפלל לקדוש ברוך הוא. ההשתדלות אמנם חשובה, אבל היא מזערית ביחס לתפילות ולתחנונים שאנו צריכים כדי לשנות את המציאות. ישנם ילדים שנקבע להם הגורל להיות צדיקים ומוצלחים, וישנם כאלו שלא. אך גורל ניתן לשנות ואת כל המציאות אפשר להפוך לטובה בעזרת תפילה. ההשתדלות לא תועיל לשנות את הגורל, אך התפילה והאמונה יועילו המון.

כדי לזכות לבנים ובנות שיאירו את העולם, שיצליחו וילכו בדרכים טובות, מומלץ מאוד להתפלל בשבילם. צירפנו לכם את תפילת השל”ה של הורים על הילדים כך שנזכה כולנו בע”ה לשמוח ולרוות נחת מהילדים שילכו בדרכים טובות.

לחצו להורדת תפילת השל”ה הקדוש

Print Friendly, PDF & Email

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר | הלכות מתחלפות לבעלי אתרים | ספר חינם להורדה