בע"ה נעשה ונצליח. היום כ״א במרחשון ה׳תש״פ

ספרים לחיזוק האמונה

השם יתברך זיכה אותנו להוציא ספרים לגילוי הנשמה, חיזוק האמונה ומסע לעומק הנפש, והכל כתוב בצורה ברורה ובשפה פשוטה, מתוך התבוננות מעמיקה על החיים.

לצפייה בהסכמות לספרים לחצו כאן.

מהפרשה לחיינו

סט ספרים על פרשיות השבוע והמועדים.

סט חמישה כרכים על פרשיות השבוע והמועדים. בכל פרשה ניתן למצוא מאמרים מרתקים שלוקחים את הנקודות הקטנות של הפרשה ומכניסים אותן אל תוך חיי היום יום שלנו. פרשת השבוע אינה סתם סיפור היסטוריה, אלא דרך ממשית לחיות את החיים. דרך הפרטים הקטנים בפרשה, אפשר ללמוד כיצד לחיות את החיים בצורה טובה יותר.

הסט נמכר במחיר מסובסד לזיכוי הרבים על עלות הדפוס בלבד. הפצה ראשית במרכז הספרים של מזכה הרבים ר׳ פנחס ראובן, ברחוב כהנמן 74 בני ברק 03-6771499. כמו כן ניתן להשיג את הסט בחנויות ספרים נוספות ברחבי הארץ.

בנוסף, ניתן להוריד את סט הספרים בחינם בגירסת PDF. ניתן להוריד אותם בלחיצה על הקישורים הבאים (בתוך כל כרך מופיעים גם המועדים הקשורים לאותו חומש):

מהפרשה לחיינו – חומש בראשית | מהפרשה לחיינו – חומש שמות | מהפרשה לחיינו – חומש ויקרא | מהפרשה לחיינו – חומש במדבר | מהפרשה לחיינו – חומש דברים

מחפשים את האמת

הספר מחפשים את האמת נכתב על מנת לנסות להגיע להכרה, להבנה ולאמת בקשר לקיום שלנו. הכל נכתב ברוח התורה והיהדות, תוך התבוננות עמוקה על החיים עם ביקורת שוטפת כך שהסטייה מהאמת המוחלטת תהיה קטנה ככל האפשר.

הספר כתוב בשפה פשוטה וברורה בגובה העיניים, ונעזר בדוגמאות רבות פשוטות להבנה, כך שכל אדם יוכל להבין את עומק הדברים ולהתבונן במבט אובייקטיבי על חייו שלו.

להורדת הספר מחפשים את האמת לחצו כאן.

צור קשר | הלכות מתחלפות לבעלי אתרים | ספר חינם להורדה